Obóz Szczypiornistej Szkoły 08-15.08.2015 – Kowalewo Pomorskie

SONY DSC
18 sierpnia 2015

W terminie 08-15.08.2015  w Kowalewie Pomorskim odbył się obóz sportowy w ramach programu Szczypiornista Szkoła (program realizowany przy wsparciu MSiT oraz PGNiG). W obozie wzięło udział 80 dzieci oraz 10 nauczycieli ze szkół podstawowych objętych programem. Uczestnicy mieli do dyspozycji halę sportową, stadion lekkoatletyczny, basen, boisko wielofunkcyjne, boisko plażowe oraz Orlik. W ramach przerwy od zajęć sportowych uczestnicy wybrali się na wycieczkę do Torunia gdzie zwiedzili stare miasto oraz  Muzeum Piernika.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szczypiornista Szkoła