Obóz sportowy w Kowalewie Pomorskim rozpoczęty!!!!

9 sierpnia 2016

W niedzielę wystartował obóz sportowy w ramach programu Szczypiornista Szkoła!! Bierze w nim udział 120 dzieci oraz 12 nauczycieli ze szkół podstawowych (woj. Lubuskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie i Mazowieckie). W Kowalewie Pomorskim uczestnicy mają do swojej dyspozycji: pełnowymiarową halę sportową, salę do fitnessu, stadion lekkoatletyczny, boisko plażowe, ORLIK, boisko wielofunkcyjne oraz basen. We wtorek dzieci wraz z opiekunami udadzą się na wycieczkę do Torunia.

DSC_0038 DSC_0037 DSC_0036 DSC_0033