Obóz sportowy w Kowalewie Pomorskim rozpoczęty!!!!

DSC_0033
9 sierpnia 2016

W niedzielę wystartował obóz sportowy w ramach programu Szczypiornista Szkoła!! Bierze w nim udział 120 dzieci oraz 12 nauczycieli ze szkół podstawowych (woj. Lubuskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie i Mazowieckie). W Kowalewie Pomorskim uczestnicy mają do swojej dyspozycji: pełnowymiarową halę sportową, salę do fitnessu, stadion lekkoatletyczny, boisko plażowe, ORLIK, boisko wielofunkcyjne oraz basen. We wtorek dzieci wraz z opiekunami udadzą się na wycieczkę do Torunia.

DSC_0038 DSC_0037 DSC_0036 DSC_0033


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szczypiornista Szkoła