Handball at School

HandballatSchool
23 października 2015

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji Szczypiornista Szkoła zaprasza na cykl szkoleń Handball at School. Zajęcia firmowane przez IHF prowadzić będzie Klaus Feldmann. Kursy dla nauczycieli sportu, trenerów, studentów AWF są bezpłatne i odbywać się będą Warszawie, Zielonej Górze, Szczecinie i Gdańsku.

Warszawa będzie pierwszym miastem na mapie Polski, które odwiedzi Klaus Feldmann – metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) – ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School.

Ten znakomity i uznany szkoleniowiec w naszym kraju odwiedzi cztery miasta.
Przeprowadzi tam cykl szkoleń dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) :
– Warszawa (16-18.11.2015) – Hala „Koło” należąca do OSiR Wola

– Zielona Góra (18-21.11.2015) – obiekty Uniwersytetu Zielonogórskiego,
– Szczecin (22-24.11.2015) – obiekty Uniwersytetu Szczecińskiego,

– Gdańsk (26-28.11.2015) – obiekty AWFiS Gdańsk.

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń Handball at School wpisuje się w akcję Szczypiornista Szkoła, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz drugi i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach.

Rejestracja u wojewódzkich koordynatorów programu „Szczypiornista Szkoła”

Warszawa – Ewa Filipek  601-530-165 ; email: e.filipek@wp.pl

Zielona Góra – Marek Książkiewicz 603-688-781 ; email: sekretarz.lzpr@onet.pl

Szczecin – Zbigniew Jelski 601-549-097 ; email: grazynam53@wp.pl

Gdańsk – Łukasz Monikowski 662-242-714 ; szczypiornista@zprp.org.pl

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szczypiornista Szkoła