Handball at School 2016 / Łódź, Bydgoszcz, Poznań

Handball at School
12 lipca 2016

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki
w ramach akcji Szczypiornista Szkoła zaprasza na cykl szkoleń Handball
at School. Zajęcia firmowane przez IHF prowadzić będzie Milan Petronijevic. Kursy dla nauczycieli sportu, trenerów, studentów AWF są bezpłatne
i odbywać się będą Łodzi, Bydgoszczy i Poznaniu.

Łódź będzie pierwszym miastem na mapie Polski, które w bieżącym roku odwiedzi Milan Petronijevic – metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) – ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School.

Ten znakomity i uznany szkoleniowiec w naszym kraju odwiedzi trzy miasta.
Przeprowadzi tam cykl szkoleń dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) :
- 11-13.09.2016 Łódź

- 15-17.09.2016 Bydgoszcz

- 19-21.09.2016 Poznań

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń Handball at School wpisuje się w akcję Szczypiornista Szkoła, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu
i Turystyki.

Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz trzeci i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat IHF o jego ukończeniu.

Rejestracja:

Łódź                     – Marek Żuk : zuk@zprp.org.pl 660-467-781

Bydgoszcz           – Robert Bejgier: szczypior23@op.pl 608-686-460

Poznań                 – Karolina Peda: karolina.peda@gmail.com 692-347-140

    Print


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szczypiornista Szkoła